Kariéra

Prodejce ojetých vozů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (vzdělání technického směru výhodou)
  • znalost produktu - osobní automobily, alespoň základní informace
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • řidičský průkaz sk. B
  • příjemné vystupování
  • trestní bezúhonnost
  • komunikativnost a orientace na zákazníka
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • chuť a ochota k dalšímu vzdělávání v oboru

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti
  • nově postavené a moderně vybavené pracoviště
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusovým systémem
  • možnost osobního rozvoje
  • místo pracoviště v Praze
  • příspěvek na stravování

Nástup:

  • ihned

 V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete nám životopis na adresu maska@prerost-svorc.cz

Pracovník údržby

Náplň práce:

• kontrola a zajištění provozu objektových technologií

• provádění provozních elektro a instalatérských prací

• spolupráce se servisními organizacemi

• součinnost při řešení mimořádných událostí

• ostatní drobné práce dle požadavků technického ředitele

Nabízíme:

• práci na plný nebo zkrácený úvazek

• přátelský kolektiv

• jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele

• firemní stravování/příspěvek na stravování

Požadujeme:

• vyučení v oboru, maturita není podmínkou, případně vzdělání technického zaměření
• praxi na obdobné pozici
• odborné dovednosti a manuální zručnost
• aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
• dobré komunikační schopnosti
• zodpovědnost a flexibilitu

Místo pracoviště: Praha 6, Veleslavínská 39

Nástup možný: Ihned

V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete výše uvedené požadavky, ozvěte se nám na e-mail: prerostm@prerost-svorc.cz

Automechanik

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik nebo autotronik
  • praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení s bonusovým systémem
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné prostředí a mladý dynamický kolektiv

Nástup:

  • ihned

V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete nám životopis na adresu jary@prerost-svorc.cz

Pracovník na ruční mytí

  • ruční mytí a čištění vozů
  • obsluha průjezdné mycí linky
  • komunikace se zákazníky
  • Požadujeme:
  • samostatnost
  • pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou!

Nabízíme:

  • sociální zázemí stabilní prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • práce v dobrém kolektivu

Nástup:

  • ihned

V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete výše uvedené požadavky, kontaktujte nás na tel.: 606 160 428